sdovceJPGNavštívte lisovňu olejov v Súdovciach olejhont.sk 
Meno firmy je ích programom. 

´Sme malý, regionálny výrobca za studena lisovaných rastlinných olejov najvyššej kvality, pričom sme sa úplne zaviazali krajine, v ktorej žijeme. Odtiaľto čerpáme naše suroviny, vždy, pokiaľ je to možné, z regiónu Hont. Každopádne so 100%-tnou garanciou zo Slovenska.

Rovnako, ako je pre nás dôležitá prepojenosť k regiónu, je pre nás dôležitá kvalita našich výrobkov. Iba to najlepšie nájde u nás cestu do fľaše, a tým cestu k našim zákazníkom. A kvalita pre nás znamená nasledovné:

Naše semienka pred lisovaním starostlivo prezrieme. Výroba našich olejov prebieha výlučne jediným lisovaním za studena v šnekovom lise najnovšej generácie. Starostlivý a šetrný priebeh lisovania, pri ktorom nám ide o kvalitu, nie o kvantitu, zaručuje špičkovú kvalitu našich olejov. To platí pre chuť, farbu, arómu a obsah cenných látok prírodných rastlinných olejov. Po vylisovaní naše oleje nefiltrujeme, ale ich nechávame jednoducho sedimentovať, čím si zachovávajú silu prírody skrývajúcu sa v olejoch lisovaných za studena. Po sedimentácii olej ručne plníme do fľiaš.

Hoci je lisovňa Olej Hont ešte len mladou firmou (založená v roku 2013), disponuje v osobe nášho vedúceho výroby (pôvodom švajčiara, ktorému sa Slovensko stalo novým domovom) takmer 20-ročnou skúsenosťou vo výrobe za studena lisovaných olejov. Matthias Dirk Roesch prevádzkoval vo Švajčiarsku 20 rokov vlastnú manufaktúru na výrobu potravín a za mnohé svoje produkty bol viackrát ocenený. ´

Navštívte Olej Hont, do 10 min. od Lišova , pred obcou Hontianske Moravce odbočíte na Súdovce.´

Tešia sa na Vás Vierka a Mathias . 


kontakt: 
Viera Šimčiková
konateľ 
+421 (0)904 892 278
email: info@olejhont.sk 
komunikácia v slovenčine a v nemčine

11221674_488127998023413_3540056202582840999_ojpg